• دوشنبه ۲۱ تیر ماه، ۱۳۹۵ - ۰۹:۳۲
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 954-50189-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : رشت

دومین همایش تخصصی کودکان هوش برتری برگزار می شود

دومین همایش تخصصی کودکان هوش برتر استان گیلان با هدف جهت دهی مناسب استعدادها در رشت برگزار می شود.

علیرضا رزوان در گفت وگو با خبرنگار ایسنا، منطقه گیلان از برگزاری دومین همایش تخصصی کودکان هوش برتر استان گیلان با هدف جهت دهی مناسب استعدادها در رشت خبر داد.

دبیر سازمان مردم نهاد هوش برتر که پیش تر با برگزاری مسابقات رباتیک تلاش هایی را در توسعه علمی استان گیلان داشته است، افزود:شناسایی مراکز آموزشی و اصناف مرتبط با کودکان که قادرند خدمات مفیدتری را انجام دهند از اولویت های این همایش است .

وی با بیان اینکه سازمان مردم نهاد فن آوران هوش برتر از پیش دبستانی تا دانشجویان را شامل میشود ، از ارائه  خدمات رفاهی و دسترسی آسان خانواده ها با مراکز برتر علمی و آموزشی گفت و خاطرنشان کرد:  که تلاش خواهیم کرد با دقت در نحوه فعالیت این مراکز علمی و فرهنگی ، خدمات  خوبی را در اختیار مردم و بخصوص کودکان قرار دهیم .

رزوان با بیان اینکه فن آوران هوش برتر اساساً کار مشاوره ای انجام می دهد تا هزینه های مردم را بهینه و هدفمند کن، ادامه داد:تا کنون 12 مرکز برتر را با قابلیت علمی و آموزشی مطلوب گزینش کرده ایم که قادرند روند شکوفایی استعدادهای کودکان را شتاب بخشند.

دبیر سازمان مردم نهاد هوش برتر که در زمینه تولید محصولات آموزشی و اجرای سیستم های آموزشی فعال است، همکاری اداره کل ورزش و جوانان ، کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، اداره کل بهزیستی و کانون مهد کودک را در پیشبرد اهداف سازمان حائز اهمیت برشمرد و گفت:بدون تردید کمک های متقابل شورا و شهرداری می تواند بار مشکلات فرهنگی جامعه را کاهش داده و فرایند توسعه شهری را در قالب کمک به پرورش استعدادها فراهم آورد.

دبیر سازمان مردم نهاد فن آوران هوش برتر یادآور شد: این همایش روز 21 تیرماه سال جاری از ساعت 17 الی 21 در تالار آبشار جاده پیربازار برگزار خواهد شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: