• سه شنبه ۱۰ آذر ماه، ۱۳۹۴ - ۰۹:۲۱
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 949-23689-5
  • خبرنگار : 7
  • منبع خبر : رشت

مصدومین گرگ گزیدگی در بیمارستان رودبار در حال مداوا هستند

در دو روز گذشته 7 و 8آذرماه، چند قلاده گرگ به شش نفر در حوالی شهرستان رودبار حمله کرده و آنان را به شدت زخمی کردند.

به گزارش گروه دریافت خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، منطقه گیلان، مترون بیمارستان ولی عصر (عج) رودبار درباره این خبر اظهار کرد: در روز هفتم آذر دو مورد بیمار به عنوان گرگ گزیدگی از بیمارستان 31 خرداد منجیل به بیمارستان ولی عصر رودبار اعزام گردیده و پس از انتقال به بخش جراحی، مورد اقدامات درمانی قرار گرفتند که یک بیمار بعلت عارضه قلبی بلا فاصله به بخش ccu منتقل و تحت مراقبت های ویژه قرار گرفت.

وی افزود:دیروز(هشتم آذر ماه)بعد از ظهر یک خانواده ی سه نفره مورد حمله یک قلاده گرگ قرار می گیرند. پدر خانواده از ناحیه دست و پا و کودک چهار ساله از ناحیه سرو صورت مورد گزیدگی گرگ قرار گرفته که به علت پارگی صورت نیاز به جراحی ترمیمی دارد.

شب هنگام نیز یک قلاده گرگ به منزل مسکونی یک خانواده در حوالی لوشان حمله کرده و پدر خانواده از ناحیه دست و پا و مادر نیز از ناحیه پهلو و دست زخمی می شود .

دکتر میرفلاح رییس بیمارستان ولی عصر رودبار گفت: هزینه اقدامات درمانی هر شش بیمار توسط محیط زیست شهرستان رودبار متقبل گردیده است.

کارشناسان محیط زیست شهرستان ضمن عیادت از بیماران، از کشته شدن یک قلاده از این گرگ ها و زخمی شدن یک قلاده دیگر خبر داد .

گفتنی است: اقدامات اولیه درمانی از قبیل تزریق واکسن هاری و شستشوی زخم ها برای همه ی بیماران انجام گردیده و حال عمومی همگی خوب گزارش شده است.

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: