• چهارشنبه ۱۱ بهمن ماه، ۱۳۹۱ - ۲۱:۱۴
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9111-19289-5
  • خبرنگار : 9
  • منبع خبر : رشت

آشكار شدن هويت دو زورگير در درگيريشان بر سر تقسيم اموال

 

دو زورگيري كه براي تقسيم اموال سرقتي در شهرستان سياهكل استان گيلان با همدگير درگير شده بودند، هويتشان براي پليس اين شهرستان آشكار شد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) – منطقه گیلان، به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پلیس، سرهنگ علي حسين شيرودي فرمانده انتظامي شهرستان سياهكل در تشريح اين خبر گفت: كارآگاهان آگاهي اين شهرستان در پي گزارش دو نفر مبني بر اينكه سرنشينان دو دستگاه خودروي پرايد در يكي از جاده‌هاي فرعی سياهكل، خودروي آردي آنان را محاصره و پس از متوقف کردن خودرو، از آنان زورگيري کرده اند، بررسي موضوع را در دستور كار خود قرار دادند.

سرهنگ شيرودي بيان کرد: كارآگاهان آگاهی اين شهرستان پس از به دست آوردن چهره ي فرضي زورگيران در سير بررسي هاي خود متوجه درگيري دو شخص شده و پس از دستگيريشان در بررسي از سوابق اينان پي بردند كه اين دو متهم همان افراد زور گير هستند .

علي حسين شيرودي اظهار کرد: با توجه به اينكه چند قلم از اموال مسروقه از اين دو كشف شده بود، متهمان چاره اي جز بيان حقايق نداشته و به پليس گفتند كه علت درگيريشان به خاطر تقسيم اموال زور گيري بوده است .

سرهنگ شيرودي تصريح كرد: كارآگاهان آگاهي در اين راستا با هماهنگي مقام قضايي يكي ديگر از همدستان اين دو متهم را دستگير و در بازرسي از مخفيگاهش اموال مسروقه ي ديگري را كشف كرده اند.

فرمانده انتظامي شهرستان سياهكل استان گيلان در پايان با اعلام اينكه سه متهم دستگير شده با تشكيل پرونده جهت سير مراحل قانوني به مرجع قضايي معرفي و با قرار بازداشت موقت، روانه زندان شدند، اعلام کرد: اكيپ هاي عملياتي اين شهرستان هم اينك در صدد شناسايي و دستگيري ديگر همدستان اين زور گيران هستند.

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: