• پنجشنبه ۳۰ شهریور ماه، ۱۳۹۱ - ۱۹:۰۴
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 916-52389-5
  • خبرنگار : 1
  • منبع خبر : رشت

با حضور ورزش و جوانان؛

سالن 6 هزار نفری شهدای رشت افتتاح شد

عصر امروز مجموعه 6 هزار نفری شهدای رشت بعداز 21 سال با دستان وزیر ورزش و جوانان افتتاح شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) – منطقه گیلان، با حضور دکتر محمد عباسی  و نمایندگان شهر رشت، استاندار گیلان و جمعی از مدیران، سالن شش هزار نفری شهدای رشت با احتساب 11 هزار و 458 مترمربع فضای روباز و 8 هزار و 304 مترمربع فضای سرپوشیده با اعتبار هزینه شده 125 میلیارد ریال عصر امروز بعد از گذشت 21 سال تکمیل و افتتاح شد.

دکتر عباسی در افتتاحیه این سالن ورزشی در گفت و گو با خبرنگار ایسنا گفت: علاقه مردم و جوانان به ورزش یک فرصت است و باید قدر آن دانسته شود.

وی ادامه داد: استاندار گیلان به دلیل بومی بودن یکی از مولفه های خوب برای توسعه استان است و مطمئنا با حضور این ورزشکار ایثارگر، ورزش استان رشد و توسعه خواهد یافت، در حال حاضر تنها 5 درصد مردم استان به صورت سازمان یافته ورزش می کنند که این شاخص باید افزایش یابد.

وی افزود: سرانه فضاهای ورزشی کشور 56 سانتیمتر است که این عدد هم اکنون در استان گیلان 64 سانتیمتر است اما به دلیل پراکندگی مناطق و جمعیت باید در راستای افزایش سرانه فضاهای ورزشی این استان بیشتر تلاش کنیم.

دکتر عباسی با تقدیم این سالن ورزشی به خانواده شهدای استان و شهرستان رشت گفت: ما می توانیم با ایجاد فضاهای ورزشی سالم برای جوانان بستر لازم را برای داشتن زندگی شاد و بانشاط فراهم کنیم و مهمترین مسئله فرهنگی شدن و معنوی شدن فضاهای ورزشی است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: