• پنجشنبه ۲۴ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۴
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 973-50689-5
  • خبرنگار : 22
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

سرپرست اداره کل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری گیلان:

اوقات فراغت دانش آموزان با رویکرد جدید برنامه ریزی شود

سرپرست اداره کل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری گیلان گفت: با رویکرد جدید برای اوقات فراغت دانش آموزان در تابستان برنامه‌ریزی شود.

به گزارش ایسنا – منطقه گیلان، مهندس مونا ابروفراخ در جلسه کارگروه فرهنگی و اجتماعی استان، با آرزوی قبولی طاعات و عبادات در ماه مبارک رمضان، با بیان اینکه باید با رویکرد جدید برای اوقات فراغت دانش آموزان در تابستان برنامه‌ریزی شود، گفت: به منظور بهره‌گیری از اوقات فراغت دانش آموزان باید با نگاهی نوآورانه فرزندانما‌ن را به مسیری صحیح و آموزنده هدایت کنیم.

وی بر لزوم توجه جدی به آسیب‌های ناشی از فضای مجازی تاکید و خاطرنشان کرد: علی ‌رغم کارکردهای مثبت فضای مجازی، مخاطره‌هایی وجود دارد که باید تلاش کنیم آن را کاهش دهیم.

سرپرست اداره کل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری گیلان، بر ضرورت تمرکز بیشتر بر سکونتگاه‌های غیررسمی و بخش‌های حاشیه‌نشین و روستاها تاکید کرد و گفت: ایجاد فضاهای امن برای نوجوانان و جوانان در اوقات فراغت بسیار ضروری است.

ابروفراخ ادامه داد: با توجه به تاکید استاندار گیلان درخصوص بهره‌مندی از ظرفیت سازمان‌های مردم نهاد تمامی دستگاه‌های اجرایی باید همکاری و تعامل لازم را به کار گیرند.

وی به فرصت‌های موجود در مسکن مهر رشت با توجه به حجم جمعیتی بالای این شهرک اشاره و عنوان کرد: با برنامه ریزی مدون و کارهای فرهنگی به ویژه تاسیس پایگاه‌های اجتماعی می‌توانیم از آسیب‌های موجود بکاهیم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: