• پنجشنبه ۲۴ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۳
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 973-49889-5
  • خبرنگار : 22
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

استاندار گیلان:

از فضای همدلی برای اشتغالزایی بهره بگیریم

استاندار گیلان گفت: باید از فضای همدلی بین دستگاه های اجرایی برای رونق اشتغالزایی بهره بگیریم.

به گزارش ایسنا – منطقه گیلان، دکتر مصطفی سالاری در حاشیه بازدید از پروژه های عمرانی شهرستان آستانه اشرفیه در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: برخی پروژه ها مثل مخزن 10 هزار مترمکعبی آب، پیشرفت قابل ملاحظه ای داشتند که امیدواریم بتوانیم امسال این پروژه را به بهره برداری برسانیم.

وی گفت: با تکمیل پروژه مذکور وضعیت آب شرب آستانه اشرفیه به طور کامل پایدار و و آب شرب قابل اطمینان می شود. رینگ خط انتقال آب، کار را صد درصد استاندارد کرده است.

نماینده عالی دولت در گیلان، موضوعات مرتبط با تولید گیاه و میوه و تره بار را از جمله بازدیدهای خود در این شهرستان عنوان و اظهار کرد: یک سرمایه گذار، تکمیل و توسعه طرح سالمسازی دریا را عهده دار شده و از این طریق فرصت ها و ظرفیت های اقتصادی دیگری ایجاد می شود.

سالاری خاطرنشان کرد: مجموع این ظرفیت ها و همکاری مسئولان، دست اندرکاران و حمایت مردم می تواند افق روشنی را پیش روی ما بگذارد. ضمن اینکه به سهم خودمان خواسته های مردم را پیگیری می کنیم تا محقق شود.

استاندار گیلان، همچنین از مراحل نهایی تکمیل برخی پروژه هایی که در آستانه اشرفیه طی چندین ماه گذشته و سال های قبل آغاز شده، خبر داد و با اشاره به اهمیت پل کابلی این شهر برای مردم و نیمه تمام ماندن آن، گفت: می کوشیم منابع پل کابلی آستانه را تامین کنیم. منابع آن ملی است، اما در تصمیم های سفر لحاظ شده است.

وی اضافه کرد: پارسال منابعی حدود 2 میلیارد تومان برای تکمیل این پل اختصاص داده شد و امسال اعتبار مورد نیاز برای تکمیل آن را پیگیری می کنیم.

سالاری متذکر شد: در حال حاضر کابل ها وارد شده و اکنون بخش نصب و نهایی کار در حال انجام است که امیدواریم بتوانیم در کوتاه ترین زمان، با تزریق منابع مالی این پل را به بهره برداری برسانیم.

استاندار گیلان، درباره اجرای طرح های بوم گردی در این شهرستان نیز عنوان کرد: از همه ابزارهایمان برای اجرای طرح های گردشگری استفاده می کنیم که بوم گردی یکی از محورهای آن است.

وی با بیان اینکه بوم گردی را در برنامه توسعه استان تدوین کرده ایم، یادآور شد: حفاظت از محیط زیست و منابع طبیعی برای ما در استان اولویت اول است.

سالاری، حداکثر اشتغالزایی و ایجاد اشتغال برای مردم همان منطقه و سازگاری با معماری غنی هر منطقه را از دیگر اولویت ها و الزامات اجرای طرح بوم گردی در استان عنوان کرد و ادامه داد: باید از فضای همدلی بین دستگاه های اجرایی برای رونق اشتغالزایی بهره بگیریم.

این مقام مسئول تاکید کرد: به عنوان مهمترین کار، رعایت مولفه های زیست محیطی و منابع طبیعی را مد نظر قرار داده ایم و امیدواریم مردم بتوانند از این فضا بهره گرفته و برای اشتغال استفاده کنند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: