• پنجشنبه ۲۴ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۱۴
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 973-49789-5
  • خبرنگار : 22
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

استاندار گیلان:

فعالیت های فرهنگی و ورزشی در راستای ایجاد نشاط اجتماعی است

استاندار گیلان گفت: در راستای طرح‌ شب‌های روشن و به منظور ایجاد نشاط اجتماعی، مسابقات و فعالیت‌های فرهنگی در پیاده راه فرهنگی رشت برگزار می شود.

به گزارش ایسنا – منطقه گیلان، دکتر مصطفی سالاری در حاشیه برگزاری مسابقات کاراته آزاد در پیاده راه فرهنگی شهر رشت، به اهمیت حمایت از جوانان به ویژه ورزشکاران اشاره کرد و افزود: با توجه به جایگاه بالای گیلان در رشته ورزشی کاراته مردم استقبال خوبی از برگزاری این مسابقات داشتند.

وی هدف از حضور خود در این مسابقات را خداقوت‌گویی به دست اندرکاران و ورزشکاران عنوان و خاطرنشان کرد: در راستای اجرای برنامه‌های طرح شب‌های روشن در شهر رشت این دوره مسابقات در ساعات پایانی شب برگزار شده تا مردم نیز حضور گسترده داشته باشند.

نماینده عالی دولت در گیلان ابراز امیدواری کرد که برگزاری چنین مسابقات و فعالیت‌هایی در این نقطه از شهر رشت و در ادامه برنامه‌های طرح شهر شب‌های روشن تداوم پیدا کند تا باعث افزایش شور و نشاط اجتماعی در مردم شود.

سالاری، بر لزوم حمایت از ورزش همگانی به ویژه رشته‌های پرمخاطب در گیلان تاکید کرد و یادآور شد: امیدواریم در جهت توسعه فعالیت‌ها، مسابقات و فضاهای ورزشی امسال بتوانیم از محل منابع ملی و استانی و با استفاده از همه ظرفیت‌ها و ساختارهای موجود گام‌های مهمی برداریم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: