• سه شنبه ۲۸ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۶
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 971-51189-5
  • خبرنگار : 7
  • منبع خبر : رشت

رئیس مجمع نمایندگان استان گیلان عنوان کرد:

اختصاص پژوهشگاه و بین‌المللی شدن دانشگاه پیام‌نور

رئیس مجمع نمایندگان استان گیلان و و عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: اختصاص پژوهشگاه و بین‌المللی شدن دانشگاه پیام‌نور از جمله اهداف و برنامه‌ها در سال 97 می‌باشد.

به گزارش ایسنا- منطقه گیلان، مهندس جبار کوچکی‌نژاد، در پنجاهمین جلسه روسای مراکز و واحدهای دانشگاه پیام‌نور استان گیلان اظهار کرد: بی‌شک وجود دانشگاه پیام‌نور در گیلان سبب توسعه و ارتقاء تحصیلات تکمیلی در استان شده است و در روند رو به رشد علمی استان تأثیر بسزایی داشته است.

وی با بیان اینکه دانشگاه پیام نور به عنوان یکی از بزرگترین دانشگاه دولتی در سطح استان با تربیت و آموزش تعداد بسیاری از جوانان بومی نقش موثری در توسعه استان داشته است تصریح کرد: این توسعه علمی در سطح استان را به فال نیک گرفته و از هیچ کمکی در راستای توسعه و ارتقاء این دانشگاه مردمی فروگذار نخواهیم کرد.

رئیس مجمع نمایندگان استان گیلان ادامه داد: دانشگاه پیام نور به عنوان دانشگاهی کیفی و مورد استقبال خانواده‌های استان همواره مورد توجه است و باید این دانشگاه بزرگ در استان گسترش و توسعه یابد.

کوچکی‌نژاد خاطرنشان کرد: اختصاص پژوهشگاه و بین‌المللی شدن دانشگاه پیام‌نور از جمله اهداف و برنامه‌ها در سال 97 می‌باشد .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: