• چهارشنبه ۲۳ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۱
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9612-54289-5
  • خبرنگار : 1
  • منبع خبر : رشت

فرمانده سپاه قدس گیلان:

شهدای مدافع حرم حادثه بزرگ تاریخ بشر هستند

فرمانده سپاه قدس گیلان در مراسم اکران فیلم "پروانه خورشید" با موضوع مقام والای شهدای مدافع حرم در سینما میرزا کوچک رشت برگزار شد گفت: شهدای مدافع حرم را حادثه بزرگ تاریخ بشر هستند.

به گزارش ایسنا-منطقه گیلان،فیلم " پروانه خورشید" با موضوع مقام والای شهدای مدافع حرم در سینما میرزاکوچک رشت رونمایی شد .

سردار عبدالله پور،در این مراسم با اشاره به اینکه هرکس برای شهدا کار کند رنگ و بوی آنها را به خود می گیرد افزود:یکی از آثار شهدا مظلومیت شهدا است و شهدای مدافع حرم بسیار مظلوم واقع شده‌اند و خانواده های آنها حرف های بسیار تلخی را تحمل کردند.

فرمانده سپاه قدس گیلان شهدای مدافع حرم را حادثه بزرگ تاریخ بشر نام برد و اظهار کرد:داعش قصد داشت مانند مغول و هیتلر صفحه دیگری بر تاریخ بگذارد ولی شهدای مدافع حرم اجازه ندادند .

سردار عبدالله پور امنیت و آسایش امروز جامعه را مرهون خون شهدا عنوان کرد و گفت:شهدا به بصیرت بالایی دست یافتند و برای وصال با معبود حجاب های دنیایی را کنار گذاشتند.

وی خاطرنشان کرد:فیلم پروانه خورشید گوشه ای از مظلومیت شهدای مدافع حرم را به تصویر می کشد و شهدای مدافع حرم امتیاز ویژه ای دارند که سایر شهدا از آن برخوردار نیستند و این است که کیلومترها دور از وطن مبارزه کردند .

فرمانده سپاه قدس گیلان با اشاره به اینکه نظام مقدس جمهوری انقلاب اسلامی ایران بیش از هزار شهید مدافع حرم تقدیم کرده است،گفت:اگر به سوریه نمی رفتیم اکنون باید در کرمانشاه و اهواز با داعش روبه رو می‌شدیم و روزی هزار نفر از جوانان ما شهید می شدند.

سردار عبدالله پور تاکید کرد:اگر شهدای مدافع حرم ما نبودند،تمام ارتش های دنیا در کنار یکدیگر نمی توانستند داعش را شکست دهند .

وی هدف از راه اندازی داعش را نابودی نظام انقلاب اسلامی ایران عنوان کرد و یادآور شد:هدف دشمنان از راه اندازی داعش سوریه و عراق نبود بلکه آنها به دنبال نابودی نظام انقلاب اسلامی ما بودند .

فرمانده سپاه قدس گیلان با اشاره به اینکه شهدا چون به خدا پیوستند قدرت خدایی دارند،خاطرنشان کرد: باید در مسیر شهدا گام برداریم .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: