• چهارشنبه ۲۳ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۵
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9612-8890-5
  • خبرنگار : 2
  • منبع خبر : رشت

پیشرفت فیزیکی سد شفارود 35درصد است

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای گیلان گفت: با ورود ماشین آلات به پروژه سد شفارود و حل مشکلات بانکی،عملیات اجرایی این پروژه در سه شیفت کاری پیگیری خواهد شد و در سال آینده از پیشرفت فیزیکی ۳۵ درصد اکنون به ۶۰ درصد خواهیم رسید.

به گزارش ایسنا-منطقه گیلان،کاظم لطفی،از ترخیص ماشین آلات پروژه سد و نیروگاه شفارود خبر داد و  گفت:پس از ابلاغ مجوز زیست محیطی برای سد شفارود توسط معاون اول رییس جمهور در مردادماه سال ۹۶ و تمدید مجدد ال سی تا تاریخ هفتم فروردین ماه سال ۹۸ روند ترخیص ماشین آلات این پروژه که حجم مالی گسترده ای را با خود به همراه دارد به شکل جدی و قانونمندی پیگیری شد.

وی افزود:در تاریخ بیستم اسفندماه ۹۶ اولین سری از این ماشین آلات در گمرک منطقه آزاد انزلی ترخیص و بارگیری و به سمت ساختگاه پروژه فرستاده شد.

لطفی ادامه داد:با ورود ماشین آلات به پروژه سد شفارود و حل مشکلات بانکی،عملیات اجرایی این پروژه در سه شیفت کاری پیگیری خواهد شد و در سال آینده از پیشرفت فیزیکی ۳۵ درصد اکنون به ۶۰ درصد خواهیم رسید .

رییس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت آب منطقه ای گیلان تصریح کرد:با تأکید دکتر نوبخت معاون رئیس جمهور و دکتر سالاری استاندار گیلان و پیگیریهای مستمر شرکت آب منطقه ای گیلان و سایر مسئولین عملیات ترخیص سایر ماشین آلات که بعضا دو تا سه سال در گمرگ دپو شده اند تا پایان امسال صورت خواهد گرفت.

وی گفت:به مرور ماشین آلات به سمت ساختگاه پروژه انتقال می‌یابد و امیدوارم با این حرکت مهم در سال جدید روند خوبی را در پیشرفت فیزیکی این سد شاهد باشیم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: