• چهارشنبه ۲۵ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۴۸
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9611-67589-5
  • خبرنگار : 22
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

بارش برف و باران در گیلان/ کاهش بارش ها از اواخر امروز

در مناطق کوهستانی گیلان برف و در مناطق جلگه ای باران می بارد، اما از اواخر امروز از شدت بارش ها کاسته می شود.

به گزارش ایسنا – منطقه گیلان، بارش برف در مناطق کوهستانی رادار، حاچاقیا، سوباتان، ناو، کرمان، الماس، ریک، شکردشت و لنزی تالش و گلنکش، شاه شهیدان و چیچال رودبار به 15 سانتیمتر، در لاریجانی و اسپیلی سیاهکل به حدود 20 سانتیمتر، زندانه، رینه و ارده رضوانشهر و مشند، چملر و حیران آستارا 2 سانتیمتر، دهرا، للندیز، شاه معلم، خلیل دشت و کهنه ماسوله فومن به حدود 15 سانتیمتر، اشکوارات، صلوات کوه، لشکان، گیری، توکاس، توکامجان درگاه و جواهر دشت رودسر به 70 سانتیمتر، شنبه راه، سوئه چاله و خریدول ماسال 5 سانتیمتر، هلودشت لنگرود به 10 سانتی متر و امامزاده اسحاق شفت به 5 سانتیمتر رسیده است.

نازک کار،مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان در گفت وگو با ایسنا – منطقه گیلان،با بیان اینکه تردد در مناطق کوهستانی برف گیر فقط با زنجیر چرخ امکان پذیر است،خاطرنشان کرد:بارش برف در مناطق کوهستانی از بامداد دیروز آغاز شده و همچنان ادامه دارد.

وی با اشاره به بارش باران در مناطق جلگه ای گیلان،گفت:براساس اعلام هواشناسی گیلان از اواخر امروز از شدت بارش ها کاسته می شود.

این مقام مسئول یادآور شد:به علت بارش 30 سانتیمتر برف در محور اسالم به خلخال،تردد وسایل نقلیه در آن با زنجیر چرخ امکان پذیر است،اما برای رفت و آمد در سایر جاده های اصلی و فرعی این شهرستان مشکلی وجود ندارد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: