• یکشنبه ۲۲ مرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۴۵
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 965-56989-5
  • خبرنگار : 9
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

ناخدایکم شهیدی:

اصحاب رسانه پشتوانه ای برای ما محسوب می شوند

فرمانده آموزش  تخصص های دریایی باقرالعلوم نداجا با اشاره به نفش رسانه ها در فرهنگسازی حوزه دریا گفت: اصحاب رسانه پشتوانه ای برای ما محسوب می شوند.

به گزارش ایسنا منطقه گیلان،ناخدایکم احمدرضا شهیدی،فرمانده آموزش  تخصص های دریایی باقرالعلوم نداجا امروز در نشست با اصحاب رسانه ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید صارمی و روز خبرنگار،اظهار کرد : با تاکید مقام معظم رهبری مبنی بر«فرهنگسازی در حوزه دریا»، رسانه ها با انعکاس اخبار و اطلاعات حوزه دریا، موجب شدند که مردم با علم دریانوردی آشنا شوند.

وی با اشاره به نفش رسانه ها در فرهنگسازی حوزه دریا،افزود:همت و تلاش اصحاب رسانه در انعکاس اخبار سبب شد که آموزش و پرورش هنرستان های دریایی تاسیس کند و این امر باعث می شود که دانش آموزان ما با علم دریا و صنعت دریایی و اهمیت مرزهای دریایی آشنا شوند.

ناخدایکم شهیدی با بیان اینکه مرکز تخصص های دریایی باقرالعلوم نداجا از سال 42 با امکانات آموزشی برای آموزش دریادلان نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی تاسیس شده است،گفت: 70 درصد کارکنان یگان های عملیاتی و ناوهای نیروی دریایی در این مرکز آموزش می بینند.

فرمانده آموزش  تخصص های دریایی باقرالعلوم نداجا با اشاره به ارتباط دوجانبه بین اصحاب رسانه و نیروی دریایی گفت: اصحاب رسانه پشتوانه ای برای ما محسوب می شوند و از عزیزانی که در این عرصه تلاش می کنند،قدردانی می کنیم.

وی ادامه داد:با توجه به اینکه یکی از طرح های ارتش «مردم داری» است براین اساس نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی هر زمان که بتواند در عرصه های مختلف آماده کمک رسانی است، در سیل اخیر هم شاهد بودیم که ارتش برای کمک به آسیب دیدگان پیش قدم بوده است لذا هرجا که در توان باشد در خدمت مردم خوب گیلان هستیم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: