• دوشنبه ۲۹ خرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۳۷
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 963-72389-5
  • خبرنگار : 19
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

رئیس ارشاد اسلامی لاهیجان خبر داد:

معرفی 75 طرح و ایده به جشنواره تئاتر خیابانی شهروند لاهیجان

رئیس ارشاد اسلامی گیلان گفت: از بین 310 طرح رسیده به دبیرخانه هشتمین دوره جشنواره تئاتر خیابانی شهروند لاهیجان، پس از ارزیابی،75 طرح و ایده در بخش مسابقه معرفی شدند.

نگار نادری در گفت وگو با ایسنا منطقه گیلان،از انتشار فهرست طرح های پذیرفته شده هشتمین جشنواره تئاتر خیابانی شهروند لاهیجان خبر داد و اظهار کرد:از بین 310 طرح رسیده به دبیرخانه هشتمین دوره جشنواره تئاتر خیابانی شهروند لاهیجان، پس از ارزیابی، 75 طرح و ایده در بخش مسابقه معرفی شدند.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان لاهیجان از خود،یوسف فخرایی و محمدعلی صادق حسنی به عنوان هیئت انتخاب بخش طرح و ایده این جشنواره یاد کرد و افزود: گروه‌های پذیرفته ‌شده در مرحله ارزیابی طرح و ایده تا پایان تیرماه 96 فرصت دارند لوح فشرده نمایش‌های خود را به همراه مدارک خواسته شده برای مرحله بازبینی به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.

وی تصریح کرد: شرکت کنندگان در بخش ویژه می توانند لوح فشرده آثار نمایشی خود را تا تاریخ فردا، 30 خرداد به دبیرخانه جشنواره ارسال نمایند. اولویت انتخاب آثار این بخش موضوعات اعلام شده در فراخوان جشنواره ویژه کودکان و نوجوانان می باشد.

نادری خاطرنشان کرد: هشتمین جشنواره تئاتر خیابانی شهروند لاهیجان به همت شهرداری و شورای اسلامی شهر لاهیجان و با مشارکت اداره کل هنرهای نمایشی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان مردادماه 96 در شهر لاهیجان برگزار می شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: