• دوشنبه ۲۹ خرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۲
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 963-71689-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : رشت

مدیرعامل سپیدرود رشت:

بازیکنان جدید با نظر کادر فنی تیم جذب می شوند

مدیرعامل موقت باشگاه سپیدرود رشت گفت:بازیکنان جدید با نظر کادر فنی تیم و توسط مسئولان این باشگاه جذب می شوند .

میرشهاب مومنی در گفت وگو با خبرنگار ایسنا منطقه گیلان، اظهار کرد: تاکنون چند بازیکن جدید را جذب کرده ایم و همچنین چند بازیکن این تیم نیز با نظر کادر فنی قرارداد خود را دوباره تمدید کردند.

مدیرعامل موقت باشگاه سپیدرود رشت افزود:هم اکنون نیز با چند بازیکن مطرح دیگر در حال مذاکره هستیم و پس از نهایی شدن حضور آنان در سپیدرود رشت، اسامی آنان را اعلام می کنیم.

مومنی در مورد شایعه حضور خلعتبری در سپیدرود رشت نیز گفت: خلعتبری یکی از بازیکنان بسیار ارزنده کشور محسوب می شود اما ما در پست مهاجم، دو بازیکن را جذب کرده ایم و دیگر نمی توانیم خلعتبری را جذب کنیم.

مدیرعامل موقت سپیدرود رشت همچنین در مورد آخرین وضعیت واگذاری این تیم خاطرنشان کرد:علاوه بر شهرداری رشت، چند شرکت دیگر نیز خواهان سپیدرود هستند.

مومنی اضافه کرد:ما نیز در تلاش هستیم تا بهترین گزینه را انتخاب کنیم و هر فرد یا شرکتی که خواهان در اختیار گرفتن سپیدرود رشت است، باید شرایط ما را قبول کند.

وی یادآور شد:سپیدورد رشت با همین نام و موجودیت کادرفنی و بازیکنان واگذار خواهد شد که همین موارد مهمترین شرایط ما محسوب می شود.

مومنی در پایان عنوان کرد:خوشبختانه سپیدرود یکی از تیم هایی است که هواداران زیای دارد و طرفداران می توانند از طریق سامانه 309013 با ارسال عدد 2، به سپیدرود رشت کمک کنند و یا از طریق موسسه مالی اعتباری کوثر با افتتاح حساب و انجام عملیات بانکی به تیم خود کمک کنند که با انجام هر تراکنش، به تیم سپیدرود رشت کمک می شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: